Sklypai su parengta infrastruktūra
sužinoti daugiau > Sklypai su parengta infrastruktūra
-- Pasirinkite temą --

Kauno LEZ – didžiausias Baltijos šalyse Mobiliųjų Technologijų Parkas

Kauno LEZ - didžiausias Baltijos šalyse Mobiliųjų Technologijų Parkas

screen-shot-2016-10-25-at-14-20-36

Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje birželio 30d., ketvirtadienį, atidarytas Mobiliųjų Technologijų Parkas. Beveik 4000 kv.m. pastate įsikūrė trys įmonės: Mobiliųjų telefonų techninis centras (MTTC), „Mobile Center“ ir „Mikrovisata“. Sukurta daugiau kaip 200 darbo vietų. 

Atidarymo metu Kauno rajono meras Valerijus Makūnas džiaugėsi, kad į Kauno LEZ kasmet ateina naujos investicijos. MTCC direktoriui Gintarui Kručkui, „Mobile Center“ direktoriui Simonui Anužiui ir „Mikrovisatos“ vadovui Mindaugui Anilioniui jis įteikė Kauno rajono savivaldybės Garbės ženklus.

MTTC yra didžiausia mobiliosios įrangos aptarnavimo paslaugų teikėja Lietuvoje bei Baltijos regione.
UAB „Mobile center” užsiima mobiliųjų įrenginių ir jų priedų didmenine prekyba Baltijos šalyse ir teikia vidaus prekių logistikos ir aptarnavimo paslaugą mažmeniniams prekybos tinklams bei mobilaus ryšio operatoriams. 
UAB „Mikrovisata“ specializuojasi išmaniųjų technologijų, telekomunikacijų ir apsaugos sistemų srityse.

 

Nuotraukos

Grįžti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.