Mokesčių lengvatos
sužinoti daugiau > Mokesčių lengvatos

Gamybos ir logistikos teritorija

Tai – pirmasis LEZ teritorijos vystymo etapas. Didžioji dalis teritorijos jau paruošta ir naudojama „plyno lauko“ investicijoms. Daugumai žemės sklypų parengti detalieji planai, jie aprūpinti reikalinga infrastruktūra. Šiuo metu Gamybos ir logistikos teritorija yra dinamiškiausiai besivystanti Kauno LEZ teritorijos dalis. Čia įsikūrusios gamybos, elektronikos ir automatizavimo, logistikos ir distribucijos, maisto pramonės bei farmacijos įmonės.

People001

Ši LEZ teritorijos dalis tiesiogiai matoma nuo A6 kelio. Į gamybos ir logistikos teritoriją patogu atvykti automobiliais ar krovininiu transportu tiek iš Kauno miesto ar rajono, tiek iš kitų Lietuvos vietų.

LEZ veikiančių įmonių darbuotojai atvyksta automobiliais ar viešuoju transportu. Apie 600 laisvojoje ekonominėje zonoje dirbančių darbuotojų įmones pasiekia naudodamiesi autobuso maršrutu Nr. 150, kurio aprėptis – didžioji Kauno miesto dalis. Autobuso grafikas yra pritaikytas prie darbuotojų pamainų ir užsuka į LEZ teritoriją. Įsikuriant vis naujoms įmonėms, teritorijoje auga ir viešojo transporto stotelių skaičius.

„Elinta“ įkurta 1991 metais ir nuo pat įkūrimo mes užsiimame pramonės įmonių automatizacija. Tai užkoduota ir mūsų įmonės pavadinime – elektronika plius intelektas. Šiek tiek išaugę mes pradėjome ieškoti vietos, kurgi įkurti savo firmą, kur rasti tą pramoninę zoną prie Kauno? Ir mes suradome Kauno laisvąją ekonominę zoną, kur 2007 metais pastatėme savo pastatą. Ir buvome patys pirmieji. Iš pat pradžių buvo šiek tiek gal ir nedrąsu – ar plėsis zona, ar bus daugiau tokių įmonių kaip mūsų? Tačiau dabar aš jau galiu pasakyti – tikrai, mes esame ten, kur ir norėjome būti. Na, žinoma, ne paskutinėje vietoje ir mokesčių lengvatos.
Vytautas Jokužis
Vadovas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.