Mokesčių lengvatos
sužinoti daugiau > Mokesčių lengvatos
-- Pasirinkite temą --

Kauno LEZ valdymo bendrovė sveikina „Elinta“ įmonę su gimtadieniu!

Kauno LEZ valdymo bendrovė sveikina "Elinta" įmonę su gimtadieniu!

Kovo 8-ąją Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje įvyko dviguba šventė. Drauge su visa Lietuva sveikinome moteris jų dienos proga ir su dideliu džiugesiu šventėme vieno pirmųjų zonos investuotojų – įmonių grupės Elinta – 26-ąjį gimtadienį.

Šios nuostabios progos metu kalbintas įmonės vadovas Vytautas Jokužis džiaugėsi komandos augimu, bendradarbiavimu su partneriais ir nuveiktais darbais. Pasak jo, „Elinta“  per visus šiuos metus išliko ištikima savo pasirinktai veiklos krypčiai – elektronika + intelektas. Todėl jam džiugu, kad jų įmonės sukurtus prietaisus ir sistemas vis dažniau pastebi didžiosios užsienio kompanijos. „Partnerystė su pasaulio lyderiais sustiprina galimybę gaminti inovatyvius produktus pasaulinei rinkai ir sparčiau didinti pardavimus“ – pabrėžė įmonės direktorius. 

Suplanuoto vizito metu, šventėje taip pat apsilankė ir JAV ambasadorė Lietuvoje p. Anne Hall, kuri liko sužavėta įmonės kuriamais inovatyviais produktais ir taikomomis technologijomis. Jos teigimu yra būtina skatinti ir padėti tokiam kūrybiniam potencialui ir talentui augti, todėl ji tikisi, kad ateityje jai pavyks prisidėti kuriant glaudesnius verslo ryšius tarp „Elintos“ ir tarptautinių įmonių. “Su tokiais žmonėmis kaip jūs priešakyje, Lietuvos laukia dideli pasiekimai ir puiki ateitis!” (Angl. “Big things and a great future ahead for Lithuania with people like you at the helm!”) – pažymėjo ambasadorė.

UAB „Elinta“ Kauno LEZ teritorijoje įsikūrė 2007 metais. Per savo veiklos laiką Kauno LEZ sukūrė 80 darbo vietų ir investavo daugiau nei 3 mln eurų. Įmonė specializuojasi pramonės automatizavime ir robotizavime, prekiauja automatikos elementais, matavimo prietaisais, užsiima kompiuterinės regos sistemų, elektrinių transporto priemonių komponentų, dviračių frikcinių pavarų gamyba bei prekyba. Savo produkciją įmonė parduoda visame pasaulyje.

Grįžti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.