Continental

2018 metų liepą Kauno LEZ prasidėję Vokietijos investuotojo „Continental“ elektroninių komponentų gamyklos statybos darbai buvo užbaigti vos per 15 mėnesių. 22 000 kv. m gamybos, administravimo ir sandėliavimo patalpose nuo 2019 metų spalio pradėta elektros komponentų gamyba. Kauno LEZ įsikūrusioje „Continental Automotive Lithuania“ gaminami davikliai, reguliavimo sistemos, elektroniniai komponentai bekontakčiam krovimui automobiliuose, saugumo sistemos, radarai.

„Continental“ pasirinkimą investuoti Lietuvoje, Kauno LEZ, lėmė ne tik puikiai išvystyta vietinė infrastruktūra, bet ir didelį potencialą turinti Kauno regiono techninė akademinė bendruomenė. Darbuotojų įgūdžiai, techninės žinios ir patirtis – vienas kritinių veiksnių, padariusių įtaką tokiam Vokietijos investuotojo apsisprendimui.  

Ši „Continental“ plyno lauko investicija yra didžiausia ne tik Kauno LEZ, bet ir visoje Lietuvoje per pastaruosius 30 metų. Iš viso įmonė į projektą investuos 95 milijonus eurų ir įdarbins per 1 000 žmonių. „Continental“ atėjimas laikomas įtakingu veiksniu, prisidedančiu prie automobilių pramonės plėtros Kauno regione ir visoje šalyje.

DAUGIAU APIE KAUNO LEZ

Norite išsamiau susipažinti su mūsų vykdoma veikla?
Susisiekite – ir mielai atsakysime į visus jūsų klausimus.