Hollister

„Hollister Incorporated“ yra nepriklausoma, darbuotojų valdoma JAV įmonė, kurianti, gaminanti ir platinanti sveikatos priežiūros produktus bei paslaugas visame pasaulyje. Kauno LEZ „Hollister Lietuva“ gamyklos durys atsivėrė 2019 metų spalio mėnesį.

30 mln. EUR investiciją projektui skyrusi įmonė įsikūrė 13 ha sklype: čia veikiančioje gamykloje dirba 300 žmonių komanda, gaminanti Europos šalių rinkoms skirtas stomos priežiūros priemones.

Jau beveik 100 metų „Hollister Incorporated“ padeda sveikatos priežiūros specialistams ir pacientams: kompanija gamina priemones, skirtas stomos priežiūros, šlapimo šalinimo sutrikimų ir kritinės būklės pacientų priežiūrai; rengia mokomąją pagalbinę medžiagą pacientams ir sveikatos priežiūros specialistams.

Renkantis investicijos lokaciją naujam plėtros projektui, „Hollister Incorporated“ vertino ne tik logistinius privalumus, kokybišką infrastruktūrą, bet ir palankią verslo aplinką ir reikiamą išsilavinimą bei aukštus techninius įgūdžius turinčius darbuotojus. Vos įsikūrę Kaune, „Hollister Lietuva“ užmezgė glaudžius ryšius su vietos akademine bendruomene.

DAUGIAU APIE KAUNO LEZ

Norite išsamiau susipažinti su mūsų vykdoma veikla?
Susisiekite – ir mielai atsakysime į visus jūsų klausimus.