Strateginė vieta
sužinoti daugiau > Strateginė vieta
-- Pasirinkite temą --

Plėtra Kauno LEZ gamybos ir logistikos zonoje

Plėtra Kauno LEZ gamybos ir logistikos zonoje

 

Kauno Laisvosios Ekonominės Zonos valdymo įmonė ir toliau vykdo savo plėtrą. Įmonės pirmojoje zonoje, šiuo metu yra vykdomi infrastruktūros tinklo plėtros darbai, kurie užtikrins dar didesnį automobilių pravažumą. Preliminariais duomenimis, dviejų eismo juostų, 400 metrų ilgio ir 7.5 metrų pločio kelią yra ketinama nutiesti iki šių metų birželio mėnesio. Šiuo metu teritorijoje pravažiuoja iki 4000 transporto priemonių per dieną.

Kalbant apie kitokio pobūdžio plėtrą, neseniai buvo sudaryta sutartis su “ESO” dėl elektros privedimo prie antrosios nuotekų siurblinės. Didėjant įmonių skaičiui, antrojo siurblio veikimas yra reikalingas norint ir toliau užtikrinti sklandų nuotekų šalinimą iš šios zonos.   

Mūsų nuomone, nuolatinis infrastruktūros naujinimas yra reikalingas siekiant būti konkurencingiems globaliu mastu, pasiūlant potencialiems investuotojams kaip tik įmanoma geriausias įsikūrimo sąlygas. Netolimoje ateityje yra numatyti ir kiti infrastruktūriniai projektai, kurie išplėtos šią zoną dar labiau, padarant ją dar didesniu investicijų traukos centru. 

Grįžti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.