Strateginė vieta
sužinoti daugiau > Strateginė vieta
-- Pasirinkite temą --

Socialinis projektas „kompiuteriukai vaikams“

Socialinis projektas "kompiuteriukai vaikams"
Šiuo metu, visoje Lietuvoje, savanoriškai yra plėtojamas socialinis projektas – kompiuteriukai vaikams. Idėja labai paprasta, tačiau geniali. Visiems Lietuvos penktokams padovanoti po mikrovaldiklį BBC Micro:bit, taip supažindinant jaunuosius mokinius su programavimu bei skatinant kūrybinį mąstymą, logiką, nuolatinį mokymąsi ir daugelį kitų įgūdžių.
 
Mes esame ant ketvirtosios industrinės revoliucijos slenksčio, tad vaikai ateityje dirbs darbus, kurių šiandien dar nėra. Daug šansų, kad šie ateities darbai ir bus atliekami Jūsų įmonėje. Visi kartu norime, kad Lietuva eitų pažangos keliu, o vaikai nepakliūtų į gyvenimo nežinią ir turėtų galimybę įgauti įgudžius, kurie vėliau bus tokie įprasti kaip daugybos lentelė. Kad tai pasiekti, mums tereikia vieno paprasto dalyko – mikrovaldiklio!
 
Nuoširdžiai skatiname Jus kartu su mumis prisidėti prie šios labai prasmingos iniciatyvos. Šiuo metu Kauno mieste ir rajone yra surinkta tik ketvirtadalis visų reikalingų mikrovaldiklių, todėl prisidėdami, mes visi galime pagerinti šį rezultatą. Galimybė tai įgyvendinti galima per svetainę: http://www.kompiuteriukai.lt/parama/paremk/
Visa išsami informacija apie šį projektą pateikiama svetainėje: http://www.kompiuteriukai.lt
Grįžti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.