DPD

Nuolat auganti siuntų pristatymo įmonė DPD 2015 m. spalį Kauno LEZ teritorijoje vos per 10 mėnesių pasistatė moderniausią ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse DPD siuntų rūšiavimo terminalą. Čia veikia vienintelis regione automatinis siuntų rūšiavimo konvejeris, galintis per parą išrūšiuoti apie 50 tūkst. siuntų.

Terminalas įrengtas 2,6 ha ploto teritorijoje, jo plotas užima 5 000 kv. m, iš kurių 4 400 kv. m skirta siuntų paskirstymui, 600 kv. m. – administracinėms patalpoms.

Kauno terminalas yra svarbi DPD tinklo dalis: čia susikerta Europos, Skandinavijos ir Baltijos šalių siuntų srautai. Terminale skirstomos iš užsienio gautos ir į užsienį siunčiamos siuntos, todėl jis pastatytas strategiškai patogioje vietoje – Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje, šalia pagrindinių magistralinių kelių ir oro uosto.

„DPD Lietuva“ yra tarptautinės prancūzų įmonės „DPD group“ dalis. Tai antrasis pagal dydį tarptautinių siuntų pristatymo tinklas Europoje, vienijantis DPD, „Chronopost“, SEUR ir „Interlink Express“ įmones. Lietuvoje DPD veikia jau beveik du dešimtmečius; kasdien daugiau nei 400 kurjerių pristato apie 30 000 siuntų.

DAUGIAU APIE KAUNO LEZ

Norite išsamiau susipažinti su mūsų vykdoma veikla?
Susisiekite – ir mielai atsakysime į visus jūsų klausimus.