FITSOUT sėkmės istorija

BALDŲ PRAMONĖ KAUNO LEZ: BALDŲ IR PARDUOTUVIŲ INTERJERO ELEMENTŲ GAMYKLA „FITSOUT“

Kauno Laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) didžiąją dalį klientų užima logistikos įmonės, automobilių elektronikos komponentų gamintojai bei medienos ir baldų pramonės atstovai. „Fitsout“ - tai viena iš baldų pramonės įmonių įsikūrusių Oro Parko zonoje, kurianti unikalius interjero sprendimus komercijos patalpoms, paslaugų ir prekybos įmonėms visame pasaulyje.

 „FITSOUT“ gamykla Kauno LEZ

„Fitsout“ gamykla Kaune – didžiausias baldų gamybos technologijų parkas Europoje. Įmonė teikia kompleksinius interjero sprendimus pasaulyje garsiausiems mados, juvelyrikos prekių ženklams, taip pat tarptautiniams viešbučių ir restoranų tinklams.

„Fitsout“ siūlo visą platų paslaugų spektrą – nuo dizaino sukūrimo, projektavimo iki gamybos, naudojant visas medienos, metalo, plastiko apdirbimo technologijas Kauno laisvosios ekonomikos zonoje.  Įmonėje dirba savo srities profesionalai – tai didžiulę patirtį turintys dizaineriai, architektai, konstruktoriai, technologai, projektų vadovai, logistikos specialistai bei baldų gamybos darbuotojai.

Naujovės, patirtis ir ateities specialistai

Sukaupta patirtimi „Fitsout“ dalijasi ir su ateities specialistais. 2019 metais įmonė pradėjo veiklą Kauno LEZ įsikūrusiame, daugiau nei 20 000 kvadratinių metrų plotą užimančioje gamykloje, į kurį įmonė investavo 20 mln. Eurų. Oro Parko zonoje įsikūrusi įmonė iki 2022 metų planuoja įdarbinti apie 800 darbuotojų. Ši „Fitsout“ gamykla yra itin novatoriška – įmonė rinkosi inovatyviausią techninę ir gamybinę įrangą optimaliausiems gamybiniams procesams užtikrinti. 

Naujajame „Fitsout“ Kaunas baldų fabrike įsikūrė ir dizaino akademija, kurioje įmonė įrengė jauniesiems talentams tobulėti skirtą erdvę. „Fitsout“ investuoja į augančius talentus dalydamasi patirtimi ir bendradarbiaudama su tokiomis aukštosiomis mokyklomis, kaip Kauno kolegija bei Vilniaus dailės akademija. Dizaino akademijoje susidomėję jaunieji talentai gali semiantis patirties iš daugiau nei 20 metų kauptos įmonės patirties bei pasitelkiant fabrike taikomas novatoriškas technologijas įgyvendinti unikalias idėjas.

„FITSOUT“ komercinio interjero sprendimais džiugina pasaulį

„Fitsout“ tarptautinėje rinkoje pripažintas  baldų ir interjero sprendimus prekybos, paslaugų ir komercinėms patalpoms kuriantis ženklas. Profesionalių architektų, dizainerių, inžinierių kuriamais aukštos pridėtinės vertės kuriamais „Fitsout“ produktais domisi klientai iš užsienio ir pasaulinio garso ženklai.

Baldų ir interjero sprendimų gamintojo įgyvendintų unikalių projektų sąraše, jau daugiau nei dvidešimt. „Fitsout“ įrengtus sprendimus galima išvysti Havajuose, JAV, Rusijoje, Australijoje bei kitose šalyse. Tarp įmonės klientų rikiuojasi pasaulyje žinomi aukštosios mados namai kaip Brioni, Max&Co, prabangūs viešbučių tinklai ir restoranai Skandinavijoje. Išskirtinis dėmesys medžiagoms, precizija, originalūs sprendimai – veiksniai lemiantys „Fitsout“ pripažinimą tarp išrankiausių užsakovų.

DAUGIAU APIE KAUNO LEZ

Norite išsamiau susipažinti su mūsų vykdoma veikla?
Susisiekite – ir mielai atsakysime į visus jūsų klausimus.