Hella sėkmės istorija

"Hella" yra listinguojama, tarptautinė automobilių komponentų tiekėja, veikianti po skėtiniu prekės ženklu "Forvia". Šioje de facto grupėje "Hella" veikia inovatyvių apšvietimo technologijų ir automobilių elektronikos srityse. Taip pat bendrovės veikla apima platų paslaugų ir produktų portfolio atsarginių dalių tiekime ir specialiųjų transporto priemonių gamyboje. "Hella" gamyklose, įsikūrusiose 125 pasaulio vietose, dirba 36 000 darbuotojų.  2021 – 2022 fiskalinių metų konsoliduoti pardavimai siekė 6,3 mlrd. EUR.

Hella Lithuania pradžia Kauno LEZ

2017 metais „Hella“ su Kauno LEZ valdymo bendrove pasirašė 99 metų žemės nuomos sutartį, pagal kurią išnuomotame 8,9 hektarų sklype keturiais plėtros etapais bus pastatyta automobilių elektronikos komponentų gamykla.

Per rekordiškai trumpą 11 mėnesių laikotarpį „Hella Lithuania“ spėjo pastatyti ir įsirengti 8 000 kv. m patalpų. Per pirmąjį etapą pradėtos eksploatuoti gamybinės patalpos, sandėlys ir administracinis pastatas. Šio etapo vertė siekia 30 mln. EUR, o jo metu ketinama įdarbinti 250 darbuotojų. 

„Hella“ džiaugiasi palankia technine padėtimi, kai apšvietimo ir elektronikos padaliniai apjungiami po vienu stogu.

Postūmis automobilių pramonės sektoriui

Kauno LEZ įsikūrusioje „Hella“ gamykloje gaminami sensoriai, kontrolės mechanizmai, skirtingų tipų aktuatoriai. Per 2018-2019 metus įmonė pagamino ir savo klientams išsiuntė daugiau nei 1 mln. produktų. Planuojama, kad sulig kiekvienu plėtros etapu, augs ir gamybos apimtys.

„Hella“ yra laikoma pirmuoju stambiu automobilių komponentų rinkos žaidėju Lietuvoje, savo pasirinkimu įsikurti Kauno LEZ suteikusiu postūmį visam šalies automobilių pramonės sektoriui.

DAUGIAU APIE KAUNO LEZ

Norite išsamiau susipažinti su mūsų vykdoma veikla?
Susisiekite – ir mielai atsakysime į visus jūsų klausimus.