Hollister sėkmės istorija

„Hollister Incorporated“ yra nepriklausoma, darbuotojų valdoma JAV įmonė, kurianti, gaminanti ir platinanti sveikatos priežiūros produktus bei paslaugas visame pasaulyje. Jau beveik 100 metų „Hollister Incorporated“ padeda sveikatos priežiūros specialistams ir pacientams: kompanija gamina sveikatos priežiūros komponentus, rengia mokomąją pagalbinę medžiagą pacientams ir sveikatos priežiūros specialistams.

„Hollister“ renkasi Kauno LEZ

Kauno LEZ „Hollister Lietuva“ gamyklos durys atsivėrė 2019 metų spalio mėnesį. 30 mln. EUR investiciją projektui skyrusi įmonė įsikūrė 13 ha sklype: čia veikiančioje gamykloje dirba 300 žmonių komanda, gaminanti Europos šalių rinkoms skirtas stomos priežiūros priemones.

Renkantis investicijos lokaciją naujam plėtros projektui, „Hollister Incorporated“ vertino ne tik logistinius privalumus, kokybišką infrastruktūrą, bet ir palankią verslo aplinką ir reikiamą išsilavinimą bei aukštus techninius įgūdžius turinčius darbuotojus. Vos įsikūrę Kaune, „Hollister Lietuva“ užmezgė glaudžius ryšius su vietos akademine bendruomene.

Nauja gamybos linija

Įmonės gamyba Lietuvoje yra plečiama įtraukiant priemones, skirtas stomos priežiūros, šlapimo šalinimo sutrikimų ir kritinės būklės pacientų priežiūrai. Planuojama, kad per ateinančius kelerius metus įmonė sukurs daugiau kaip 500 naujų darbo vietų inžinieriams, vadovams, technikos ir kitų sričių specialistams.

Tikimasi, kad šis „Hollister Lietuva“ sprendimas padidins gamybos pajėgumus, suteiks galimybes teikti paslaugas partneriams užsienyje ir padės gamyklai pasistūmėti link siekio tapti „Hollister Incorporated“ kompetencijos centru.


DAUGIAU APIE KAUNO LEZ

Norite išsamiau susipažinti su mūsų vykdoma veikla?
Susisiekite – ir mielai atsakysime į visus jūsų klausimus.