Ryterna

Garažo vartų sinonimu Lietuvoje tapusi „Ryterna“ yra viena pirmųjų Kauno LEZ investuotojų: pradėjusi nuo 1,2 ha sklypo, šiandien įmonė užima net 9,3 ha plotą, kuriame per keturis plėtros etapus investavo apie 30 mln. eurų. Čia įsikūręs 50 tūkst. kv. m gamybos padalinys ir logistikos centras, o įmonės komandą Lietuvoje sudaro daugiau kaip 600 žmonių.

„Ryterna“ gamina ir parduoda garažų vartus bei jų konstrukcines detales, pramoninius vartus, lauko duris ir modulinius pastatus. Taip pat atlieka savo gaminių montavimo ir visapusiškos priežiūros darbus. Apie 90 % produkcijos įmonė eksportuoja į 16 užsienio šalių, kuriose turi savo atstovybes – Vokietiją, Italiją, Didžiąją Britaniją, Skandinavijos ir kitas šalis. Būtent eksporto rinkų plėtra daro didžiausią įtaką įmonės augimui, o tai savo ruožtu didina naujų sandėliavimo ir gamybos patalpų poreikį.

Tai, kad Kauno LEZ „Ryternai“ buvo suteiktos visos galimybės išvystyti tinkamo dydžio patalpas bei gauti mokestines lengvatas ir taip greičiau atpirkti plėtros investicijas, lėmė, kad įmonė 2007 metais pasirinko įsikurti būtent šioje teritorijoje.

DAUGIAU APIE KAUNO LEZ

Norite išsamiau susipažinti su mūsų vykdoma veikla?
Susisiekite – ir mielai atsakysime į visus jūsų klausimus.